Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen esszenciákat/aromákat...

Milyen esszenciákat/aromákat ismertek?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, mint pl. vanília-aroma, mandula-aroma, rum-aroma, stb. Bár hallottam, hogy még más fajták is kaphatóak.

Ilyenekből milyenek vannak/lehetnek/léteznek/létezhetnek? Ti milyeneket ismertek, láttatok már?


(egy válaszért egy zöld pont)



2014. márc. 30. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. márc. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez csak egy aromaház.hu, kódszámokkal, és rendeléslehetőség nélkül.


Egyenként esetleg nem lehetne? Mert én ilyesmikre gondoltam : [link]

2014. márc. 31. 02:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Ananász | Barack szeszesital | Cherry-brandy | Császárkörte | Cseresznye szeszesital

Csokismeggy | Csokoládé | Dió | Eper | Jamaikai rum | Kingston rum | Kókusz |

Mandula | Málna | Meggy | Őszibarack | Puncs | Sárgabarack | Szilvórium

Tejszínes mogyoró | Vanília | Vérnarancs | Vilmoskörte


Ezek vannak a Szilas Max honlapján. Boltban én még csak azokat láttam amiket te is írtál. Bolero italport lehet még esetleg helyette használni.


[link]

2014. márc. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
[link] Ez a téma egészen lázba hozott, lehet hogy rendelek is valami nagyon vad aromát :p
2014. márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rendelni..... de mégis hogy?! :(


Mert a pozitívan vad aromához negatívan vad postaköltség/kiszállítási költség fog jönni! Engem meg az hozna lázba, de negatívan... =(


Mellesleg nekem a rendelés már ott nem is kóser, hogy kollégiumban nem megoldható, mert a portán elküldenek a ..... - na de ez már egyéni problémám.



Mindamellett a válaszok jók, zöldek, és köszönöm.



De ha még lehet egy kérdésem, szerintetek ezeket a furcsa aromákat, mint a kókusz, pláne a tejszínes mogyoró, hogy a francba tudják előállítani?!

2014. márc. 31. 10:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a webáruház (aromaaruhaz) konkrétan azt írja hogy 3 kilóig 590 ami szerintem nem vészes (bár tényleg aránytalan) és PickPackPonton vagy Postán lehet átvenni.


Fogalmam sincs hogy készülhetnek, szerintem nem is akarom tudni. De pont a kókusznak, meg a csokinak, és részben a vaníliának nem sok értelmét látom, hiszen azokat nagyon könnyű hozzáadni ételhez (kivéve persze ha fontos hogy folyékony legyen).

2014. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és valószínűleg a kevésbé furcsákat se gyümölcsből csinálják... egyszer olvastam hogy ahhoz hogy minden eperízű termék (fagyi, joghurt stb) tényleg eperből legyen annyi epret kellene termelni hogy nem lenne hely semmi másnak.
2014. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Találtam még egy ilyet de ebből nem derül ki hogy mekkora a legkisebb vásárolható mennyiség [link]
2014. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!