Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van itthon egy nagy darab...

Van itthon egy nagy darab oldalas, mit csináljak belőle? Még sosem sütöttem/főztem ilyesmit.

Figyelt kérdés
A párom vette tegnap, hogy ma csináljak belőle valamit, de én még nem csináltam ilyet, mit lehet kezdeni vele? Nagyon kezdő vagyok, hogy kell pl. felvágni? Mivel kell fűszerezni, mennyi ideig kell sütni/főzni? Minden tipp jöhet!!

2014. ápr. 1. 10:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat. :) Mindjárt nekiugrok, bepácolom, aztán mielőtt hazaér este a párom megsütöm. Mivel nem sűrűn eszünk ilyet majd azt mondom neki, hogy ennek ilyennek kell lennie. :D

(Amúgy pedig igen, kezdő vagyok, profi konyhai háttérrel....... Anyósom állandóan meglep minket valami konyhai kütyüvel vagy különleges fűszerrel, így van itthon worchester szósz és balzsamecet is - meg 3 gofrisütő, 3 különböző turmix, 2 grillsütő - és egyiket sem használjuk... Szörnyű, múltkor egy dugóhúzó kellett volna, azt bezzeg nem kaptunk még senkitől. :D)

2014. ápr. 1. 12:38
 12/15 doboszoli ***** válasza:
Fűszerezd a fenti ajánlatok valamelyikével, és sütőzacskóba a cudart!! Elronthatatlan, puha, ízes.
2014. ápr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, végül csak bepácoltam a bbq szószba, tényleg isteni lett. :) medvehagymás krumplipürével ettük. Köszi a receptet!!!
2014. ápr. 5. 22:38
 14/15 anonim ***** válasza:

Melyi BBQ szószba pácoltad be? Megtetszett mindkét recept nekem is kipróbálnám én is .

Köszönöm ha megírod.

2014. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Olvasd el, a kettő szóról szóra ugyanaz!!
2014. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!