Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány évesen tanultatok meg főzni?

Hány évesen tanultatok meg főzni?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 15 éves és már rengeteg dolgot megtanultam,és el is szoktam készíteni! Ti hány évesen kezdtétek?
2009. dec. 23. 14:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát már kis gyerek koromban is segítettem a konyhában, de 12-13 éves korom óta kontárkodom a konyhába :)

Most 16/F vagyok

2009. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
*konyhában
2009. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Na lányok az a 15-16 év mit jelent? Mert az unakuhugom váltig állítja, hogy ő tud főzni. Kérdezem:mit?

Mondja:bolognai, milánói, rántott hús, sült krumpli, pizza, bolognai, milánói, rántott hús,sült krumpli, pizza és ezek variációit.

2009. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
én már csináltam: borsóleves,lasagne,milánoi,rakott krumpli,töltött káposzta, méteres kalács,beigli,pogácsák( hajtogatott leveles,káposztás,sajtos) különböző muffinok,citromtorta,olasz csokoládébomba,dobostorta....és még rengeteg mást...többi nem jut eszembe :D
2009. dec. 23. 20:29
 15/18 anonim ***** válasza:

15 vagyok most,de már nagyon kis koromban is "segítettem" anyunak a konyhában:).

Sok mindent meg tudok csinálni pl:rakottkrumpli,majonézes krumpli,padlizsánkrém,töltött tojás,rizibizi,krumpli leves,meggyleves,vírslisfánk..stb.

Sütni is nagyon szeretek,főleg kitalálni recepteket.Ma pl süttem püspökkenyeret kakaóval,meggyel és csokival,nagyon ízlett mindenkinek.Süttem már tortát sajátt fantáziám szerint és az is összejött.Régebb babapiskótából is sok mindent ki találtam.

Sok mindent tudok főzni,és sok mindenkit ismerek idősebbet nálam aki nem tud annyira főzni mint én:)

2009. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Te is nagyon ügyes vagy :) Nekem a barátnőim is csak mirelit pizzát tudnak a sütőbe tenni. Ilyenkor jó érzés büszkélkedni azzal,hogy én már mennyi mindent tudok :)
2009. dec. 23. 21:48
 17/18 anonim ***** válasza:

Tényleg jó érzés.

Na meg az mikor kérdezik,hogy "ezt tényleg te csináltad?"

2009. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hát igen sokszor nem szokták elhinni :D
2009. dec. 23. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!