Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Most dobhatom ki az edényemet,...

Most dobhatom ki az edényemet, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszer sütöttem sültkrumplit serpenyőben, a serpenyőt pedig a tűzhelyen hagytam. Másnap megint sütöttem benne valamit, de csak a végén láttam, hogy az olajban van egy bogár. Az ételt kidobtam, a serpenyőt kimostam, de még utána is éreztem a "sült bogár" szagát. Azóta többször el lett mosva, kézzel, gépben, mindenhogy, de még mindig érzem. Szerintetek beképzelem, vagy tényleg beleivódott és dobhatom ki a kukába?

Inox serpenyőről van szó.


2014. ápr. 23. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Képzeled.
2014. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
97%
Lehetetlen ,hogy erezd. Úgyhogy beképzeled.
2014. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem simán ráégett...
2014. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Minden úgy van, ahogy mások is leírták, viszont ez úgy beleégett a te lelkedbe is, hogy mindig érezni fogod a nemlétező szagot. Dobd ki, vegyél újat (vagy cseréld el, add el a Vaterán stb.).
2014. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Én elég könnyen ki szoktam mosni az edényből a sültbogár szagot, de ha nem tudsz szabadulni a gondolattól, akkor inkább vegyél új serpenyőt. :D Kukába dobni a régit nem lenne értelme, csak a te fejedben létezik a bogárszag, ha el lett mosva rendesen, inkább add oda valakinek.
2014. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
64%
Szerintem csak beképzeled egyébként milyen bogár fajta volt nem lehet, hogy sz@rbogár? :-D
2014. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 bumbi02 ***** válasza:
95%

Ilyenkor érdemes új konyhabútort is venni, mert addig bizony minden ételed bogárízű lesz.


Persze, hogy csak beképzeled, egy alapos mosogatás után minden kijön a serpenyőből, még a halíz is, pedig az elég erős tud lenni.

2014. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem hiszem hogy beképzeled, én is jártam így...egy poloskával. Tegyél a serpenyőbe egy dl ecetet, egy dl citromlét, annyi vizet hogy tele legyen és forrald pár percig. Büdös lesz az ecet miatt, de az hamar elpárolog. Ez minden szagot megszüntet és fertőtlenít is :)
2014. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Van gond.
2014. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Beképzeled.


Kár volt kidobni a kaját, semmi baja nem volt annak. Az olaj minimum 100 fokos, szóval minden kiégett a bogárból.

2014. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!