Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miközben választottam szét a...

Miközben választottam szét a tojást, olyan mintha véres lett volna, dobhatom ki?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Az csak csirkeembrió, szedd ki belőle, semmi baja nincs a tojásnak.
2012. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ mennyire. Ehetni ehető, csak kérdés, van-e hozzá gusztusod. Nálunk a menzán egyszer a tojáslevesben egy eléggé kifejlett csirkeembrió volt a levesben... (Már nem sok idő kellett volna szegénynek, hogy kikeljen - aznap utána nem ettem semmit) Gondolom a tiéd még nem érte el azt a szintet. Te döntsd el, hogy az az állapot még megfelel-e neked.
2012. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszer találkoztam ilyen véres tojással, én kidobtam.
2012. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!!:)
2012. febr. 20. 16:28
 5/9 anonim válasza:
Ugyanez volt nálam is egy hete. Anyukámat egyből hívtam, hogy mit tegyek, mert én ráadásul egyből rádobtam a sütemény nyers tésztájára. Azt mondta semmi bajom nem lesz tőle, ez természetes. Valóban nem lett bajom, de még most is elfog az undor, ha rá gondolok. :)
2012. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha még csak egy picike piros pötty, azt ki lehet halászni belőle, és én azok után még felhasználom a tojást.

Amikor olyannal találkoztam, hogy vékony "vérerek" futottak szét a sárgájában és fehérjében is, azt már kidobtam.

2012. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt már,de kidobtam,undoritÓ
2012. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mostanában minden tojásban találok valami undorító fehér vagy barna vagy piros valamit, kidobhattam volna az összes feltört tojást az utóbbi hónapokban. Bárhol veszem, ilyen, de én mindig kipiszkálom és utána fel szoktam használni.
2012. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ma én is találtam egyet :). Bajom nem lett, de nem ettem meg :).
2012. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!