Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Már fél órája tettem oda...

SOS! Már fél órája tettem oda keleszteni a pizzatésztát, de semmi változás. Mi a gond? Kezdjem újra, ezt dobhatom el?

Figyelt kérdés

Gondolom elnőni sem fog, ha nem kel meg.

Az élesztő felfutott jól a tejjel.

Először csinálok ilyet, segítetek?16l


2014. jan. 6. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugi!!! Semmi gond !!! Forralj fel vízet egy lábosba zárd el : A pizza tésztát abban az edényben amiben dagasztotad tedd a forró vízes lábos tetejére : vigyázz a tésztás edény alja ne érjen a vízbe . Csak legyen felette : takard le Ha 20perc múlva sincs változás akkor sajnos kuka..

Nem tudom mi lehet : ha ez nem segit akkor baj van.

2014. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tedd meleg helyre és adj neki még egy fél órát, 1 óra alatt meg fog szépen kelni, hiszen az élesztő felfutott.
2014. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy lábosban a radiátorra szoktam tenni, ott gyorsan megkel.
2014. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálom
2014. jan. 6. 14:18
 5/6 A kérdező kommentje:
áh de ragad össze vissza,nemtudom megcsinálni:(((
2014. jan. 6. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha van még élesztőd, csinálj egy újat. én arra gondolok még-mivel azt írtad ragad- hogy sok volt az olaj vagy a langyosvíz.

Hogy írja a recepted ?

2014. jan. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!