Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Segítség! Recepteket várok!...

Segítség! Recepteket várok! Tudtok adni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy karácsonyra Bon-Bon-t akartam volna csinálni minden családtagnak, de basszus pont ma nem sikerült (5 éve alatt most elösször nem sikerült).

Tudnátok adni valami gyors süti receptet ami hamar megvan és karácsonyi ajándéknak megfelel? (17/l)


2009. dec. 24. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]

vagy esteleg gyors csinálhatsz potpourrit: fahéj, narancshéj, citromhéj, csillagánizs, szegfűszeg, gyömbérpor.. kis celonfánba, ez öt perc.:)

2009. dec. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd ki a legegyszerűbb mézaskalács receptet... és csinálj belőle képkeretet, süsd ki és rakj bele képet, avgy 1 szép verset (én ezt csináltam a mamámnak). És diszisd ki szines tojásfehérjével. Vagy ugyanigy csinálhatsz mécsestartót is.
2009. dec. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!