Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit szoktatok enni reggelire?

Mit szoktatok enni reggelire?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ráérős reggeliken (hétvége)

rántotta

Házi sütésű (csirkemájas hasé,croassan ,füstölt sajtos kifli)

virsli

felvágottak

ham and eggs

bugyantott tojás, piritos

tea ,kávé -elmaradhatlan a reggeli mellé

sajtok

2014. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

tükörtojás kenyérrel

főtt tojásos szendvics uborkával

rántotta kenyérrel

vajkrémes kenyér paprikával

körözöttes kenyér uborkával

péksüti tejjel

bundás kenyér

vaníliás túrókrém háztartási kekszre kenve

meleg szendvics

2014. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Korkin válasza:
100%

Italok közül:

Tea, Kávé, tej


ételek:


müzli

mézes kenyér

lekváros kenyér

kuglóf (vajjal)

pirítós felvágottal és zöldségekkel

bundás kenyér

toast kenyér, melegszendvics

gofri

tojás (bármilyen formában)

virsli

sült szalonna (tojással)

2014. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon változó. Rántotta, magkenyérféle, diós vaj málnával, előző napról maradt főtt étel (ritka, inkább ebédre hagyom az ilyet), sült zöldség (ez is ritka, legalábbis önállóan, mert nem lakom vele jól), gyümölcs, sajt, zsírtej, kókusztejes kávé, süti... Mindig későn és sosem nagyon kevés, attól csak éhesebb lennék.


A párom többnyire rizst reggelizik. Bár ez az ebédjére és a vacsorájára is jellemző. Sósan, édesen, változatosan eszi. De az általam említettek zöme is előfordul, egyszerűen csak messze a rizs a leggyakoribb nála.

2014. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
A reggeli az kimarad. Csak ebédet eszem először.
2014. máj. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Muzlit, de sajatot: zabpehely+mandula+kesudio+natur mogyoro+dio. Ezt elore bekeverem egy nagyobb muzlitartoba, igy hetkoznap reggel mehet a talkaba, es mar csak valami aktualis gyumolcsot vagok hozza, most epp epret, de telen mandarint pl. Igy ropogosan szeretem, nem ontok ra semmit.

Hetvegen mar tobb idom van, ilyenkor fozok tojast, egy toasttal es friss zoldseggel. Vagy csinalok turmixot natur joghurtbol es gyumolcsbol, vagy eszem kremturot, szinten gyumolccsel, esetleg leveles tesztabol keszult croassant, magaban, narancslevel.

Nehez, zsirosabb eteleket nem tudok reggel enni, nekem az mar foetelnek szamit. (Pl. Gofri, pancake, omlett stb.)

2014. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy üres kiflit, vagy két darab müzliszeletet.
2014. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én nem reggelizem de egyáltalán. Ezért van ilyen jó alakom.
2014. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jól menő napjaimban volt keret Diós/Mandulás muzlira. Mivel laktóz érzékeny vagyok, csak forró vízzel öntöttem le, egy doboz 2 reggelire volt elég, viszont így el tudtam tolni az ebédet későbbre. Van aki tejjel, joghurttal, vagy kakaóval önti le, és friss gyümi is megy hozzá az évszaknak megfelelően. Most, h nincs erre keret, zabpelyhet fogyasztok, amit gyorsan meg lehet főzni csipet sóval, forrástól 1 perc, (megcukrozom, és szintén el vagyok vele kora d.u.-ig. Szoktam kedvelni az angol reggelit, de mióta vegán vagyok, nem. Viszont, ha jártál Francia orsz.-ban, vagy megtudod, mit fogyasztanak ők, nagyon rá lehet kattanni (pékség hmmm, és yami)de nem éppen alakformáló. (vaníliás pékárú, baguette, apró péksütik, stb) ők komolyan veszik a reggelit, de mondhatjuk, a nap minden étkezését, ehhez persze az ő erszényükre van szükség!
2014. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valamilyen gyümivel (alma mindig) és teával szoktam kihúzni délig. Utána eszek. Nem nagy mennyiséget, de sokáig :)))
2014. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!