Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok jó sütiket mondani?

Tudtok jó sütiket mondani?

Figyelt kérdés

Mostanában elkezdett érdekelni a sütés...

Egyre többször egyedül sütök, és úgy érzem egész jól megy!!!:)

Nagyon szeretem kidekorálni a sütiket, pl.:utoljára egy tortát készítettem vagyis a nagymamámmal készítettünk:D , de én dekoráltam ki gyümölcsökkel, mindenkinek tetszett, a családban, meg finom is lett...tökre örültem neki, vettem is valamennyi sütidíszt, és a kérdés annyi lenne, hogy tudtok-e nekem mondani, jól dekorálható, finom sütiket???:)

Előre is köszi a válaszokat!!!:) *-*



2014. máj. 14. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A fatörzs tortát pl. nagyon érdekesen lehet kidekorálni. :)

De amúgy mindent.

2014. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a cupcake a kedvencem, pont a dekoralas miatt. Marha jol lehet a tetejen a vajkremekkel dekoralni, arra pedig mehet minden, cukorgyonytol kezdve, marcipanpillangokon keresztul a csokipasztilla viragokig. A Sugarshopot es cukraszdat nagyon ajanlom, ha szeretsz ilyenekkel foglalkozni egyebkent!

A masik a cake pop volt, azt is nagyon jol lehet, csak aztan jott a cupcake, igy vesztett a nepszerusegebol nalam.:)

2014. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi...:)

Ja a Sugarshop-ot nagyon szeretem:DD, jelly belly a kedvencem:DDDD

2014. máj. 15. 14:20
 4/4 anonim ***** válasza:
En is imadom, de a latvany miatt elsosorban, mert a nekem minden borzasztoan tuledesitett, ami a sutiket/fagyit/tejberizst illeti. Egy falat utan letettem a villat, pedig tobb kiserletem is volt. ;) most a waffelt tervezem megkostolni, bar nem tudom, allando 'termek' e.
2014. máj. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!