Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kezdő vagyok. Szerintetek a...

Kezdő vagyok. Szerintetek a zabpelyhet és a búzakorpát beletehetem a palacsintatésztába?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Zabpelyhet biztos, en mar csinaltam, de nekem nem jott be, pedig 'tuti recept' alapjan keszult. Vagy darald meg a zabpelyhet es liszt helyett hasznald, vagy vegyel zabpehelylisztet eleve. En az utobbit ajanlom, azzal keszitem a sutiket es nem erezni a kulonbseget az izben/allagban.
2014. máj. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zabpehellyel gofrit szoktam, palacsintába a lisztjét, felesben finomliszttel, tej sem tojás sem kell, csak víz.
2014. máj. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nezd csak, ezt probald ki, igy keszitem.:) En nagyon szeretem a kakaot, de ha te nem, kivalthatod fahejjal vagy daralt dioval/mandulaval/mogyoroval a kakaopor mennyiseget. Ha siman szeretned, sos toltelekkel,akkor az edesitot hagyd el, a kakaoport helyett orolt zabpelyhet hasznalj. Tejjel keszitsd, sokkal jobb ugy.

Ajanlom ugy is, hogy a kakaoport szinten zaborlemenyre valtod, a tejet viszont vaniliaruddal izesitsd, mielott a tesztaba teszed. En egy keves vaniliaeszenciat is cseppentek bele es reszelt narancs/citromhejat. Huha..isteni finom. Bogyos gyumivel az igazi, most jo, hogy friss az eper!

Az elso voltam.

2014. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hűha, de jó, hogy írtatok! :) Köszi a tippeket, tanácsokat, linket.
2014. máj. 16. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!