Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 10 megtermett férfinak hány...

10 megtermett férfinak hány kiló grillkolbászt vegyek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
6-7 kilót biztos, mert számolni kell azzal, hogy sütés közben veszít a súlyából (zsír)
2014. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat alapján fejenként max. fél kiló, tehát 5 kiló bőven elég. Ennél több nem kell, gondolom lesz hozzá valami köret, ha más nem akkor kenyér. Ja én kb 100 kg-os 36 éves kamionos férfi vagyok, elég jó étvággyal. :)
2014. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég az 5 kg összesen.

Max. süss még utána egy kis sós aprópogit, és aki úgy érzi, majd még abból csipeget.

2014. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

0,5 kg/adag tényleg bőséges, annál több nem igazán kell, de annyi azért legyen.

Plusz savanyúság, mustár, friss kenyér, sör, jó bőven!

2014. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én többet sütnék ennyi emberre, (6-7 kg) mert a jóllakottnak tűnő pasik, pár fröccs vagy sör után simán visszajárnak a hideg maradékra... (tapasztalat )na meg a grillkolbászok valóban nagyon össze tudnak menni a sütés folyamán.
2014. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is 7 kilót vennék,a maradékot mélg mindig le lehet fagyasztani,vagy a napokban megenni. Annál viszont nincs kínosabb ha a vendégek éhen maradnak :D

És pálinkára, és/vagy sörre csúszik ám a kolbász.

2014. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy fele husbol nem birnek annyit megenni, de amiko mar nagyon reszegek vagyunk undorioan sokat eszunk. Plane ha elfelejtjuk h mar ettunk. Egy kilo grillezett csirkecomb file az 4x2 8 szelet. Siman le tud csuszni. 5 kilonal en is tobbet vennek. Raadasul mi masnap reggelire a maradekot betoljuk. Igy en 10 kilot vennek. Mindenestre ennyi nem igen fogy el az este.
2014. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!