Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy hízhatnék pár kg-t?

Hogy hízhatnék pár kg-t?

Figyelt kérdés

156 cm vagyok és 50 kg, de szerintem nem jó a mérleg. Mindenki azt mondja, hogy nagyon vékony vagyok és így az arcom is az. Már felhagytam a Réka-tornával is, hogyha kövérre nem is (Isten ments!), legalább egy pár kg-val többre hízzak. Ki tudom tapintani a csontjaimat...

Rendesen eszek, jó étvágyam van.

20/l


2014. máj. 20. 21:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
Parasztkolbász + pörkölt garantált siker ;), csak rá ne kapjál mert elhízol és 156 50 helyett 156 156 nem igazán nyerő :S
2014. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor képzelheted, hogy én milyen voltam 171/48-an. Az már tényleg gusztustalan. Fél évbe telt, de felzabáltam magam 57 kilóra. Ehhez az kellett, hogy késő este vcsorázzak és minden nap egyek csokit, pizzát, hasonlókat. Amint ez elmarad, újból kezd a mérleg nyelve lefelé mutatni. Egyébként semmit nem csináltam, tornázni meg aztán főleg nem és leadtam 1 év alatt 30 kilót. Nem vagyok sem férges, rákos, bélbeteg, pajzsmirigy beteg sem. Ki lettem vizsgálva.
2014. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A magasságodhoz az a kiló tökéletes. Szerintem ne akarj minden áron hízni, csak mozogj az élvezetért és egyél, ami jól esik
2014. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
29%

Szerintem is vigyázz arra, hogy nehogy a zabálással csak elzsírosodj és löttyedté válj.

Én 162 cm vagyok, 44 kiló és szerintem nincs szükségem hízásra :)), na de nem vagyunk egyformák.

2014. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bukor Peti ***** válasza:
az adatok alapján nem kell híznod. de ha mindenképpen szeretnél hízni, akkor szalonna, kolbász, pacal, hamburger, pizza.
2014. máj. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell hízni ilyen a szervezeted így müködik jól minek elrontani és ártani neki feleslgesen?
2014. máj. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem csak formálodnód kellene. Ehez erősitő gyakorlatok kellenek. De én nem kezdenék el észnélkül enni mert akkor hamar elhízól. Bár az adatok szerint nem kell híznod. Esetleg egy kép alapján lehet jobban megtudnánk mondani.
2014. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne akarj hízni, ez így tökéletes. Könnyen át lehet esni a ló másik oldalára, de visszamászni annál nehezebb...
2014. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a te magasságodhoz az 50 kg. ideális. Én 160 cm. és 46 kg. Én sovány vagyok, de te nem.
2014. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy a kolbászt meg a szalonnát tolja magába, hanem, hogy ezekhez mind legalább 2 kenyeret egyen. Abban van a titok.
2014. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!