Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Láttatok már olyan paradicsomo...

Láttatok már olyan paradicsomot, ami kívülről szép piros, de belül a magjai, illetve a leve is zöld?

Figyelt kérdés
Lehet adni ezt pici gyereknek is, nincs baja ennek a paradicsomnak?
2014. jún. 14. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi baja nincs csak savanyú még. tedd egy pár napra ablakba, ahol a nap éri, és szépen beérik.
2014. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, amíg meg nem kóstoltam, de finom érett, ezért nem értem.
2014. jún. 14. 16:14
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor már napról-napra csökken a paradicsom ára, ezért megéri ÉRÉSGYORSÍTÓT alkalmazni. Az így kezelt paradicsom kívül piros, belül zöld. Ha ezt "egészséges"-nek tartjátok, egyétek, és etessétek a gyerekkel!
2014. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, ezzel most jól rámijesztettél. Már ott rotyog a tűzhelyen a lecsó :-( A piacon vettem a paradicsomot és direkt nem a kereskedőktől, hanem egy őstermelőnek kinéző öregasszonytól...
2014. jún. 14. 16:43
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ezek az érésgyorsítók (általában) nem mérgek, engem pl. nem is különösebben zavarnak, de nem vásárolok ilyenkor piacon, mert pont az ilyen őstermelő szerű néniknek éri meg leginkább az alkalmazásuk.
2014. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi méreganyag, ne aggódj. a néni egy kicsit korábban szedte le ennyi. fogalma sincs szegénynek mi az az érésgyorsító...
2014. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
:-D Belvárosi okosság!
2014. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi baja. Csak korán szedték le. Egyébként ez csak a hazai fajtáknál jellemző. Nem lehet baja.
2014. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hazai fajtáknál, hazai termelőknél!
2014. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57 %-os fogd már be...Ami az okoskodást illeti élen jársz!
2014. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!