Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki vásárolt már kifejezett...

Valaki vásárolt már kifejezetten tejszín ízű pudingot?

Figyelt kérdés
Milyen az íze?
2014. jún. 16. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de önmagában nem nagy durr

Sütemény alapanyagként használandó elsősorban.

2014. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem semmi különöset, szinte ugyanolyan, mint a vaníliás puding.
2014. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem, csak sajnos a Pennyben nincs. Szerintem a legjobb, mert olyan az íze, mint a krémes krémjének, és ha nyomok rá tejszínhabot, olyan, mintha krémest ennék.
2014. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Spohie2 válasza:
100%
Igen nagyon hasonlít a vanília pudingra ha csak nem kifejezetten ez kell a sütibe akkor ne ezt válaszd
2014. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen használtam már, de tényleg csak fehér, édes semmi extra. Akkor már inkább a vaníliás, annak íze, színe is van:)

Sűrítésre viszont jó, pont azért mert nincs vanília íze, így gyümölcsmártáshoz nekem bevált.

2014. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kinder tejszelet sütibe pont ilyen kell. Abba nagyon finom. Azt hiszem az Aldiban van 3-as csomagolású jó áron.
2014. jún. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis van íze, sőt, finomabb, izgalmasabb, kicsit frissebb, mint a vanília. Legalábbis a Dr Oetker pudingoknál.
2014. jún. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ízlik, nem olyan nehéz krém lesz, mint a vanília puding, tejszínes. Nekem az egyik süti receptem írja, hogy tejszínes puding kell bele, majd bele keveni a felvert habtejszínt, igazi oroszkrém. Nagyon jó! Önmagában lehet semmi extra (viszont jó kis könnyű, nem fujtós), de tejszínnel isteni!
2014. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!