Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kérdésem a következő lenne....

A kérdésem a következő lenne. Hogy jó e ez az edzésterv, ha némi tömegnövelés mellett ugyan úgy akarok formásodni is?

Figyelt kérdés

Hétfő: Mell + szuperszett bicepsz és tricepsz 3-3 gyakorlat)


Kedd: Váll + Hát (Mellről, nyak mögött, Arnold nyomás + Húzódzkodás előre és hátra amennyire szélesen lehet,evezés gépen, szűken lehúzás) ezek mind 4x6-os szériában kb 1 perc pihenővel.


Szerda: Láb+felhúzás (gugolás 4x8, felhúzás piramisban a maximumig, lábtoló piramisban magas ismétlés számmal)


Csütörtök: ugyan az mint hétfőn

Péntek: ugyan az mint kedden


kerek egy hónap alatt..elértem 4kg pluszt és néhol jóval nagyobb súllyal ugyan azt az ism számot amit az edzésem elején kisebb súllyal nyomtam...pl(Fekvenyomás egykezes súlyzókkal- legelején 17,5 kg/ súlyzó 4x6 most 22,5kg/ súlyzó és 4x8)

Nah eddig nekem bevállt ez az edzésterv akármennyire is kimerítőnek tűnt és az is még mindig...de érdekelne hogy esetleg kis átalakítással tudnám-e növelni a hatékonyságát az edzésemnek..

64kg-on kezdtem most 68 vagyok..178cm..fehérjét szedtem(napi 3x30g)+ Nitront iszogattam edzés előtt után

Meg volt egy kis pihenő idő..kb fél év..akkor 70kg voltam.

Kössz a válaszokat.



2014. márc. 22. 20:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!