Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Penteken vettem egy friss...

Penteken vettem egy friss csirkemellet, azota hutoben van. Ma (vasarnap) ezt meg megsuthetem, vagy mar nem jo?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen megsütheted, elvileg semmi baja nem lehet, aha eddig hűtőben volt.
2014. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
simán megsütheted:)
2014. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megfogod a csirkecicit. a sikamlós,kicsit nyálkás, akkor már kezd romlani. Az ilyesmit, főleg nyáron mélyhűtőbe kell tenni felhasználásig.A csirke igen gyorsan képes romlani.
2014. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kicsit sikamlós, jó alaposan meg kell mosni. Attól még semmi baja.
2014. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már nem használnám fel az biztos, de ha te még jónak látod, pl. nincs fura szaga, és van gusztusod hozzá, még éppen belefér szerintem.
2014. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, sajnos nem lett jo. Pedig vegig hutoben volt, frissen vettem....maskor berakom a fagyasztoba, ha aznap nem hasznalom fel.
2014. júl. 6. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is tapasztaltam már, hogy egy nap hűtőt nem bír ki a bolti csirke, mikor megnyitottam a csomagolást, megcsapott egy büdös szag, és nem volt már gusztusom hozzá sem érni, ment a kukába...
2014. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi mindig a mélyhűtőbe/fagyasztóba rakjuk, és úgy jó! Csak ügye ki kell olvasztani.
2014. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!