Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne idén nyáron megtanulni főzni?

Figyelt kérdés

Mikor kicsi voltam akkor is mindig sütni akrtam, meg sját recepteket létrehozni stb.

Most 13 éves vagyok. Érdemes lenne főznöm?

Pl.: A Két Lotti-ban is olvasni, hogy a 10 éves lány főz. Vagy még kicsi vagyok hozzá? Elkezdjem vagy ne? Szerintetek?



2014. júl. 9. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen :) en pl szakas szeretnek lenni :)


13/L

2014. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*szakacs
2014. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8 éves voltam mikor édesanyám meghalt. Azóta főzök apura. Szerintem nem vagy kicsi hozzá.
2014. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem sem vagy kicsi hozzá, ha pedig érdekel is akkor nyugodtan tanulj meg de ne eröltesd csak ha kedved van hozzá
2014. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. :)
2014. júl. 9. 14:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már 10-11 évesen főztem, anyuék amikor elmentek kettesben nyaralni, rám bízta a bevásárlást és a főzést, 2 bátyámat is nekem kellett ellátnom élelemmel.
2014. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kedved kaptal nyugodtan probalkozz, de kenyszerbol ne. En 20 eves vagyok, nem erdekel a fozes, nem is tudok, de egyenlore elek. Bisztrokbol hozok kajat, vagy beulunk a baratnokkel ide-oda, ha fott etelt akarok enni. (Anyum idonkent foz, de nem gyakran, mert paleot rendel minden napra. Apum meg etterembe jar a munkahelyerol, ot sem latom gyakran a konyhaban.:) :)
2014. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha érdekel,miért ne ? :) Én 18 évesen költöztem el szüleimtől ,azelőtt segítettem neki otthon,amiben tudtam,de egyedül szinte semmit nem főztem...Utána pikk-pakk megtanultam főzni :) Azóta is imádok sütni és főzni is :)
2014. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tanita25 válasza:

Első lecke!:-)

Mikrós süti:

1 db tojás

4 evőkanál liszt

4 evőkanál cukor

1 vaníliás cukor

4 evőkanál tej

2 evőkanál étolaj

1 teáskanál sütőpor

Keverd össze, rakhatsz bele, mazsolát, csokidarabokat stb..

Kb. 5-8 perc a mikróban egy sima műanyag mikrós edénybe (sima melegítési fokozaton), villával ellenőrizd ne legyen nyers a közepe!

Sok sikert! :-)

2014. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!