Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megromlik a hús péntekig?

Megromlik a hús péntekig?

Figyelt kérdés
Tegnap (kedden) vettem ki a fagyasztott csirkemellet, mára felolvadt, a felét megcsináltam. A megmaradt felolvadt hús megromlik ha csak pénteken sütöm meg?
2014. júl. 30. 17:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Ill. lenne még egy olyan kérdésem, hogy van fél darab cukkinim (megmaradt), ebből mit tudok csinálni? Berakhatom sülni a sütőbe a krumpli mellé felkarikázva?
2014. júl. 30. 17:48
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Süsd meg ma, úgy tovább eláll. Én nem várnék péntekig.
2014. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A cukkiniből pedig: cukkinis tészta, cukkinis lecsó, krumpli mellé, hallottam már olyan sütiről is, amibe kell.
2014. júl. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ma már nem szeretném mert mást főztem és nem fogyna el a kettő együtt, de majd akkor holnap...
2014. júl. 30. 17:49
 5/10 anonim válasza:
33%
Én holnapig sem várnék. Biztos nem enném meg. megcsinalnám ma, vagy odaadnám a szomszédnak
2014. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is megsütném ma, ha meg nem is esszük...ha olajban sütöd simán, akkor eláll, aztá felhazsnálhatod bármihez, jaahh és úgy le is fagyaszthatod megsütve is. Raguhoz fel is hazsnálhatod, de simán is szoktam enni így kivéve, nem érzni.

Aztán pont előbb írtam: főtt krumpli karikákra vgra, csíkozott (vegetás) csirkemellel rétegezve, tejszínnel leöntve, rakott krumpli, fini.

2014. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én is megcsinálnám, pont két hete ugyanígy volt és állni hagytam 2 napig kb. 40 deka csirkemellet ami sajnos meg is romlott így dobhattam ki. Csináld meg még ma!
2014. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, a többiek is jól mondják, meg kell sütni, úgy eláll péntekig. ha mást nem, akkor csinálsz belőle majd húspástétomot, vagy valamilyen csirkemelles salátát, de nyersen semmiképp ne hagyd ebben a fülledt melegben. ilyen időben a hűtők sem úgy működne, mint máskor, mert többet nyitogatjuk általában.

de ettől függetlenül a nyers csirkemell nem, áll el péntekig az biztos.

2014. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma vetted volna garantátlan frissen, akkor elállna, de így, hogy kiolvasztottad, még ma meg kell csinálni, legalább is átsütni.
2014. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sózd be!
2014. júl. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!