Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Iskolába, elsősöknek, mit...

Iskolába, elsősöknek, mit süssek a kisfiam szülinapjára? Vagy jó olyan is, amit nem kell sütni. Sós, édes.

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Minek sütkéreznél. A gyerekek szeretik az apró sütiket, pogikat, ropit, Kréker kekszet.Miné változatosabb a tálcán a kínálat, annál inkább harapnak rá!
2010. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azért sütkérezek, mert szeretek sütni :)

És a kisfiam nem eszi meg a bolti sz@arokat. Csak azt, amit én és a Mama süt. Ennek én nagyon örülök.

Nem tartozom az átlag anyukák közé, hogy megveszem a boltba, aztán jó az nekik.

2010. jan. 15. 18:35
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
mire gondolsz? Édes vagy sós sütire?
2010. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajtos rúd vagy pogi kókuszgolyó..:)
2010. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk ez úgy ment, hogy a gyereknek akinek szülinapja volt ha akart akkor vett sütit, ropit meg ilyeneket meg vettek hozzá valamit inni kólát vagy gyümölcslevet, de volt olyan is, hogy tortát sütött...
2010. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A sajtos rudacska az tökéletes, és szerintem muffin lesz még. Gondoltam tortára is, de a tanárnő nem engedi, mert nem olyan délutáni buli lesz,hanem délelőtt valamelyik óra utolsó 10 percébe beszorítják.
2010. jan. 15. 18:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Muffin tökéletes, minden gyereknek egy muffin és késsz, ha gyerekeset akarsz akkor teszel szines diszt a tetejükre, pl smartist vagy ilyeneket.
2010. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsös muffin, hókifli, sajtosrúd, kókuszgolyó, keksztekercs, pogi, piskotatekercs.
2010. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én kis unokám is első osztályos és neki is volt szülinapja alig hogy elkezdődött a tanítás. Mi Muffint sütöttünk és gumicukor figurákkal, színes cukorkával, torta-

darával díszítettük. Minden gyermeknek és a tanítónéninek

egyet-egyet készítettünk. Nagyon-nagy sikere volt.

Sok sikert!

2010. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Második válaszoló vagyok. Ha a kisfiam ovis v. sulis lesz ezt fogom megcsinálni neki (én töltöttem fel az oldalra),ezt szeretik a gyerekek és nem kell sütni sem, viszont jó időtöltés akár a kisfiaddal együtt is.

[link]


maszatka

2010. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!