Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol és milyen kenyérsütő...

Hol és milyen kenyérsütő gépet érdemes venni? Nektek melyik vállt be?

Figyelt kérdés

eddig mindig már évek óta a tescoban vettünk, most már lassan lejár ennek az ideje és ujjat kell venni, viszont addigra megkapom az első fizetésem és szeretném az anyukámat meglepni egy új kenyérsütővel, mit tanácsoltok milyet vegyek? nagy különbségek vannak működésileg a tescos és a márkásabbak között?

Minden nap használjuk kb 2szer, így kb 1 évet bír ki a tescos, a minőségibb többet bír? Milyet vegyek?


2014. aug. 24. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig Hausmeister volt és Hauser, ezek 1-1 évet bírtak, most tescos van és ez süti a jobb kenyeret és már 2 éve nyúzom. Én most is tescosat vennék.
2014. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :) szerintem maradok a tescosnál, így még lehet hogy belefér mellé egy botmixer azt úgyis régóta szeretne anyu :)
2014. aug. 24. 10:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Moulinex van, hetente 3-4 alkalommal megy, elég jól bírja a strapát. Nem fiatal már.
2014. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 6 éve van meg a kenyérsütőgépem

ilyen:

[link]

A fehér színű.(1401-es)

Azóta is teljesen jól működik, most kezdett el kicsit kattogni ha éppen dagaszt.

Nagymamámnak is ugyanilyen van, ő naponta süt vele 6év alatt 1x cserélte le szintén ugyanilyet vett másodjára is.

2014. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!