Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az elkészült fondant virágaima...

Az elkészült fondant virágaimat kint hagyhatom egész éjszaka az asztalon? Lesz baja? SOS

Figyelt kérdés

Készítettem (nyútható) fondantból virágokat egy tortára és másnap délutánig hova tegyem őket(kb egy napig)?Megszáradnak, megkeményednek vagy mikyennek kell lenniük? :)

Meg mikor a tortára szeretném tenni, azt olvastam, hogy arra jó egy kevés olvasztott fondant!Azt hogy csináljam? Csak berakok egy tálba egy keveset és azt a mikróba míg folyékony nem lesz? Azzal osatapadnak majd a virágaim? :D

Bocsi a sok kérdésért, de előre is nagyon kösz mindenkinek a válaszokat!!! :D



2014. szept. 7. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha fedetlenul hagyod oket, akkor megkemenyednek. Ha ezt nem akarod, akkor fedd be oket.

Az olvasztott fondant nem tudom milyen, en cukormazzal szoktam ragasztani: az porcukor meg par csepp viz

2014. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszike :)
2014. szept. 7. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Pálinkával is lehet ragasztani, de ebben nem vagyok biztos.
2014. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!