Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lassan 4 éve leszünk együtt a...

Lassan 4 éve leszünk együtt a párommal mit főzzek neki évfordulóra?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve leszünk együtt, valami különlegeset szeretnék neki főzni. Valami levest, előételt, főételt és desszertet. Nagyon szereti a húsokat. Szerintetek mi lenne az az étel amit ilyenkor szoktak főzni?
2014. szept. 9. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Annyira bírom az ilyen kérdéseket, hisz honnan tudjuk, hogy ti mit szerettek, mit esztek és mit nem esztek meg?
2014. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom nem ez volt a kérdés ha nem tudsz normális választ adni tarsd meg magadnak, nem vagyok rá kiváncsi!
2014. szept. 9. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom ti miket szerettek és mi nektek a különleges, de pl.

leves: avokádós burgonyakrémleves, a tetejét díszítheted vajban pirított avokádószeletekkel

főétel: rozmaringos-kakukkfüves báránysült, petrezselymes krumplipüré vagy tört krumpli, rukkolasaláta fűszerolajjal meglocsolva

desszert: tejszínes ricottakrém citrommal, feketeszederrel

2014. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig az elsőnek igaza van, hiába hurrogod le.


Akkor:

- tárkonyos raguleves

- 3-4 csirkecomb (rá só, bors) jénaiba, alá öntesz kis olajat, vizet, meg 1-2 deci fehérbort, és mellé dobsz kb. 9-10 gerezd fokhagymát. Megsütöd, szerencsediós krumplipürével tálalod

- desszert azt viszont tényleg te tudhatod, hogy mit szeret (édeset, sósat, mennyire édeset pl.)


Sok sikert - de szerintem bármit főzöl is, örülni fog neki :)

2014. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kedvencét.
2014. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!