Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az eredeti tatárbifsztek...

Az eredeti tatárbifsztek receptjét ki tudja? Mennyivel (hány nappal) előbb keverjem be?

Figyelt kérdés
Sok félét olvastam,nekem a legegyszerűbb,már bekevert kellene.Kb. 1-1.5 kiló húshoz.Előre is KÖSZÖNÖM a segítséget!
2014. szept. 19. 19:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én mindenki válaszát hasznosnak ítéltem!Nem is értem miért nem csak a kérdés feltevője pontozhat.Mindegy,ne foglalkozz velük.Írok,ha megcsináltam.Elvileg jövő hétvégére kellene megcsinálnom.
2014. szept. 20. 13:05
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Köszi:) még annyit-mert gondolom addig fagyóban lesz hús -, hogy teljesen szobahőmérsékletű legyen, amikor összegyúrod, másképp a vaj darabokban összefagy és birkózhat vele az ember, hogy minden darabkája elolvadjon a kezében.

Finom lesz , hidd el. Sok sikert.

üdv.

2014. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok,hogy ilyen sokat-és részletekbe menően-segítesz!
2014. szept. 20. 16:49
 14/19 A kérdező kommentje:
Szia Kedves Utolsó válaszoló!Tegnap bekevertem a húst,holnap jönnek a vendégek....háááát,kíváncsi vagyok.Az illata isteni.Majd írok!
2014. szept. 27. 12:23
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, hogy írtál, nagyon drukkolok Neked :)

Nálunk 2 kenyérpirító is forgalomba szokott lenni, mert nem győzzük eggyel :)

Hidd el, hogy nagyon finom lesz összeérve, hisz már az illata is sejteti.

Kellemes vendéglátást és sok sikert :)

2014. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
KÖSZI!Nálunk 3 lesz befogva,az enyém,ráadásul Anyu,és Anyósom is hoz egyet....
2014. szept. 27. 18:28
 17/19 A kérdező kommentje:
Szia!Isteni lett!Legalább is az elfogyasztott mennyiség(2 kilóból kb 30-40 dkg maradt)ezt mutatja.7 ember ette,előételként.Úgy bekajáltak,hogy alig akartak utána enni.Egyedül Anyósom fűszerezte utána egy kicsit(só+mustár)a sajátját,a többieknek tökéletes volt.Legközelebb bátrabban fogom elkészíteni.KÖSZI,ez Nélküled nem ment volna!Valahogy sokkal bonyolultabbnak gondoltam,ezért nem mertem neki kezdeni!Szép napot!
2014. szept. 29. 09:09
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nagyon örülök, hogy sikerült. tényleg tiszta szívemből, ma már a második jó hír, remélem tényleg szép lesz ez a nap :)

És valóban minél többször fogod készíteni, mindig jobban rá fogsz érezni a fűszerezésre is.

Neked is legyen szép napod, szeretettel üdvözöllek -e-

2014. szept. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szia Kedves Segítőm!Nem tudom olvasod-e még,de ha igen,tudd,hogy a hétvégére megint elkészítem a tatárt....
2015. szept. 29. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!