Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Indukciós főzőlap lenne ebben...

Indukciós főzőlap lenne ebben az esetben ideális, vagy mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
Van egy kihasználatlan kis félszobánk, a lányunk lakott benne, de elköltözött,csak ritkán jár haza,amikor itt is alszik.Szóval ezt a helyiséget szeretném hasznosítani,főzőfülkének.oda viszont a gáztűzhelyet nem lehet átvinni.Ezért gondolkodom ,hogy min főzzek akkor?
2014. szept. 23. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi 5 éve kidobtuk a mikrót és indukciós főzőlapot használunk. annyi, hogy csak egyes edények jók hozzá, de nagyon szeretem, iszonyú hamar melegít. Szerintem jó ötlet!
2014. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus az ötlet :) Az én konyhám nagy, de így is indukciós főzőlapom van :) Az edényt s a benne levőt melegíti, nem a konyhát (azt csak átvitten)... A vízforralás bámulatosan gyors benne. Az ételek azért ebben is sokáig főnek, csodát azért nem tesz.

A mikróval összehasonlítjuk néha, úgy feleannyi áramot használ (már annál a pár dolognál, amihez mindkettő jó).

2014. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bumbi02 ***** válasza:

És mi lesz a konyhával?: ) Mármint nem értem, hogy egy kicsi lakásban, miért van szükség egy konyhára + egy főzőfülkére?:)


Amúgy persze az indukciós főzőlap jó megoldás, vagy esetleg egy kombi mikró, aminek a tetején két főzőlap van, és sütő funkció is van a mikróban.

[link]

(hasonló mint ez, de lehet már kapni olyat, aminek a teteje indukciós ha jól emlékszem)


Bár én meghagynám a lányom szobájának. Évente 2-3x járok haza, és rosszul esne, ha anyám a szobámból egy raktárt csinálna, és mikor otthon vagyok, kanapén kéne aludnom.

2014. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A konyha lenne egy ebédlő, vagy nappali.Tulajdonképpen,a ház 2,5 szobás.Van benne egy háló,abban alszunk a férjemmel.A fiam lakik még otthon, ő a nagyobbik szobában van, a lányunk volt a félszobában.

A konyha volt eddig a "nappali".(De ott ételszag, mosatlan stb volt,mivel ott főztem) tehát ha betoppant egy vendég ,igazán nem volt hol fogadni.

Ha nem itt főznék, lenne egy normális helyiség a lakásban...:)

A lányomat nem zavarná, hogy az évi pár alkalom miatt nem tartjuk fennt a szobáját, hanem hasznosítjuk...:)

2014. szept. 24. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!