Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok mondani könnyű,...

Tudnátok mondani könnyű, gyors és egészséges ételeket melyek elkészíthetők egy koli konyhán?

Figyelt kérdés

Eddig olyanokat ettem, hogy párolt zöldség pirított csirkével, zöldséges sült tészta, durum vagy barnatészta egyéb dolgokkal stb.

Nem muszáj nagyon olcsónak lennie, szóval légyszi ne olyanokat írjatok, hogy krumplis tészta, tejfölös tészta stb inkább legyen egészséges, könnyű :) Eddig a töltött gomba jutott eszembe.



2014. szept. 23. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. szept. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Minden étel egészséges, nem csak azok, amiket annak mondanak.
2014. szept. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Reggelire én gyakran eszem zabkását, egészséges is, és egy koli konyháján is könnyen elkészíthető.


Rakott zöldségek is egyszerűek, csak egy hőálló tál és egy sütő kell hozzá, na meg a kedved szerinti belevalók. Rizs, sovány hús, répa, brokkoli, karfiol, kelbimbó, bármi amit szeretsz.

2014. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-szendvics sovány sajttal,csirkemellel,zöldségekkel természetesen tk kenyérből/pékáruból

-natúr joghurt gyümölcsökkel és natúr müzlivel

-natúr müzli tejjel kakaóporral és édesítővel

-rántotta zsiradék nélkül

-tk wrap/tortilla (készen vehető) zöldségekkel,csirkemellel

-bármilyen saláta saját készítésű öntettel,sajttal,hússal,tk piritós darabkákkal feldobva

-tk tészta paradicsommal,mozzarellával vagy cukkinivel

-barna rizs zöldségesen pulykamellel/csirkemellel/hallal

-banánpalacsinta

-zabpehely-palacsinta

-kuszkusz/bulgursaláta

2014. szept. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek tök jók! Tegnap pont kaptam egy kis tepsit, a rakott zöldségekhez tökéletes lesz :)
2014. szept. 28. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!