Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Mazsolát sütiben mivel...

SOS! Mazsolát sütiben mivel helyettesíthetném?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vettem a Pennyben egy mazsolát, de most, ahogy kibontottam majdnem rosszul lettem. Olyan volt, mintha a bogár megrágta volna, vagy nem is tudom... Már mindennel kész vagyok, már csak a mazsola hiányzik. Tudtok segíteni? El vagyok keseredve... :(
2014. szept. 27. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb esetben ki is hagyhatod, vagy más aszalt gyümölccsel helyettesítheted.


Ha a receptet megadod, akkor könnyebb segíteni.

2014. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2014. szept. 27. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki is hagyhatod, anélkül is finom, de tehetsz bele kis almakockákat, diódarabokat, meg más gyümölcsöt is, ami nem túl leves, hogy ne áztassa el az egészet.
2014. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az időd és a gyors válaszaid! Ment a zöld kéz!
2014. szept. 27. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Szivesen és sok sikert, majd írj vissza, hogy tetszett-e
2014. szept. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
15%
Aszalt szölőszemekkel
2014. szept. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az aszalt szőlő, az a mazsola :D

Egyébként semmilyen más aszalt gyümölcsöm nem volt itthon, így a végén nem tettem bele semmit. Törökmogyorót akartam, de párom azt mondta, hogy azt inkább ne. Nem lett rossz így sem az íze, de majd odaképzeljük a mazsolát :)

2014. szept. 28. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!