Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen köret legyen szezánmago...

Milyen köret legyen szezánmagos csirkéhez?

Figyelt kérdés
Rizzsel vagy sült krumplival tálalják. De én inkább valami salátát szeretnék hozzá készíteni. Valamilyen majonézes sali illene hozzá? Vagy mit ajánlanátok?

2014. szept. 28. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Párolt vegyes zöldség (amiben brokkoli is van), vagy párolt kapros cukkini, párolt édes kömény, vajas borsó, párolt kapros vajbab.
2014. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

majonézes kukorica/krumpli/francia saláta

yoghurtos saláta

2014. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az a szószos-szezámos csirke, akkor szerintem nem passzol ízre mellé a majonézes. elég fűszeres a hús, így én is natúr, vajon párolt/pirított vok zöldségeket adnék mellé, vagy a klasszikusokat, zöldséges rizst, krumplipürét, vajas-petrezselymes krumplit.

Persze, ha neked ízlik a majonézes, akkor ne tartson vissza az én véleményem:)

2014. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a lapított krumpli most a sláger. Apró kockára vágott krumplit sós, fokhagymas vizben puhára fozok, leszűrom es vajon -SOK vajon- sutom egy serpenyőben kb fel órát. Nem nagy lángon, inkabb közepesen, egy lapát kanállal lenyomkodva, kicsit osszetorve es időnként megforgatva. Fokhagyma mártást szoktam hozza meg adni, ez pirított liszt tejszínnel fel engedve, pasztorozott fokhagyma, so bors bele.
2014. szept. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!