Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tudok még készíteni belőle?

Mit tudok még készíteni belőle?

Figyelt kérdés

Van egy félkész felcsavart pizzatésztám egy deci paradicsomszósszal (ilyesmi: [link]


Mi mást lehet csinálni ebből a tésztából és a pizzaszószból a pizzán kívül? Próbáltam már azt, hogy megízesítettem, majd felcsavartam, és csigákra vágtam.


2014. szept. 28. 20:13
 1/5 A kérdező kommentje:

Képet javítottam:


[link]

2014. szept. 28. 20:13
 2/5 anonim ***** válasza:
tegyél bele sajtot, és sonkát, vágd szeletekre, és süsd ki csigának.
2014. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt csináltam már :) valami más ötletet keresek.
2014. szept. 28. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Vágd téglalap alakúra, főzz pudingot, almaszósz, vagy lekvárt és egyik felére tegyél, majd hajtsd rá a másik oldalt. Tojással megkent, akár cukorral megszór, megsüt. Ugyanez sósan, pörkölt vagy sült hús maradék összevág, de akár sonka vagy felvágott is jó, tojás, fűszer, sajt, összekutyul, tölt, tetejére tojás, sajttal-maggal megszór, megsüt.
2014. szept. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Finomra darált hússal összefözöd a paradicsomszóst, füszerezed és elfözöd a nedvességet belöle.

A tésztábol vágsz 10cm-es sállat, a töltelékböl raksz egy 2-3-4cm széles csikot, vagy nyomózsákkal húzol. A tészta két szélét megkened vizzel majd az eggyik szélét átforditod a másikra, majd feldarabolod 10-12cm hosszúkra. Tepsibe rakod megkened tojással megsütöd.

2014. szept. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!