Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A bögrés, mikrós sütit el...

A bögrés, mikrós sütit el lehet készíteni kukoricalisztből is?

Figyelt kérdés
Gluténmentesre szeretném csinálni, egyedül a liszt az, ami nem jó bele, ezért gondoltam kukoricalisztből, csak nem vagyok biztos benne, hogy ugyanolyan finom lenne, vagy egyáltalán lenne-e sütemény állaga, mert a kukoricaliszttel nemigazán lehet sűríteni. Mit gondoltok, jó lenne vele, vagy van egyéb ötlet?

2014. okt. 2. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd, egy próbát megér :)

Én olajos magból csinálom az ilyesmit (az édes sütijeimben tipikusan van kókusz, mandula vagy dió, de valamennyi len is, kísérletezem), úgy jó :) Az állaga lehet, hogy más, de mivel meghatározó a tojás, hasonlóan sütiszerű az is.

2014. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megpróbálom, aztán ha nem jó, keresek másik receptet :)
2014. okt. 2. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Más baja nem lesz, csak tömörebb lesz lesz, mint búzalisztből.

A kórházban a gluténmentes diétásoknak kukoricalisztből sütöttek kis kenyereket őzgerinformában, egész finom volt.(megkínáltak vele )így gondolom sütinek is megfelel.

2014. okt. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!