Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kipróbált, nem megszokott...

Kipróbált, nem megszokott kelbimbóleves receptet keresek (? )

Figyelt kérdés

Olyan kelbimbó(s)leves receptet keresek, ami nem krémleves, nem frankfurti leves(szerü), nincs benne füstölt hús, viszont finom, ízletes.


Kérlek, ne a google-t javasoljátok, mert ott annyi van, hogy nem tudok eligazodni köztük, és a legtöbb nem felel meg a feltételeknek. Csak tényleg személyesen kipróbált recepteket írjatok vagy linkeljetek.


Elöre köszönöm mindenkinek, aki segít.



2014. okt. 4. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem 1 kelbimbonak semmi íze nincs ha nem teszel bele füstölt húst, vagy legalább kolbászt. Levesként meg borzalmas lehet, de nem is szoktak levesként kelbimbót főzni. én még nem hallottam kelbimbólevesről.
2014. okt. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 narancs-virág ***** válasza:

"szerintem 1 kelbimbonak semmi íze nincs ha nem teszel bele füstölt húst, vagy legalább kolbászt. Levesként meg borzalmas lehet, de nem is szoktak levesként kelbimbót főzni. én még nem hallottam kelbimbólevesről."


Minek válaszolsz, ha CSAK hülyeségeket tudsz írni!?!?!


A kelbimbónak VAN íze, söt igen jellegzetes, nem ártana, ha elöször kipróbálnád, mielött "nyilatkozol".


Ha meg nem hallottál kelbimbólevesröl, az megint csak a te hülyeséged, legalább a google-t próbáld meg használni, akkor láthatnád, hogy rengeteg van.


Az, hogy szerinted borzalmas, nem jelent semmit, igen sok ember szereti, és ha neked csak 5 étel van, amit szeretsz, az a te korlátoltságodat mutatja.


Kedves kérdezö: sajnos én is csak a frankfurti jellegü kelbimbóleveseket ismerem, meg krémleveseket, de új receptet én is kipróbálnék, ha valaki tud ilyet.

2014. okt. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!