Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Régen csináltam piskótából...

Régen csináltam piskótából gyümölccsel, pudinggal olyan össze rakós édességet. Most is szeretnék, de Albert kekszből. Kávé ne legyen benne. Ötletek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kévéíz nem passzol a gyümölcsös krémhez. persze ízlés kérdése, én nem tennék bele.

ismerem a zebrasütit, és puncspudinggal már csináltam is, szóval gyümölcsösen is finom lehet, de ne nagyon legyen darabos a gyümölcs, mert nehezebb összerakni a kekszeket.

2014. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
** kávéíz...
2014. okt. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is azt irtam, hogy kávé NE legyen benne.
2014. okt. 10. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, azt hittem kérdezed a kávét :) bocsi,de ismét mondom, hogy puncspudingos finom volt, epressel is finom lehet, csak törd össze villával jól a gyümölcsöt.

Persze, ha ugyanarra az Albert kekszesre gondolunk. kekszeket kell megkenni a krémmel, összapasszítani, és amikor rúd, akkor krémmel bevonni. hidegen ferdén szeletelni.

2014. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!