Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Laktózosok! Az Albert keszet...

Laktózosok! Az Albert keszet eszitek? A "szabad" listán szerepel, de elolvastam az összetevőit és tartalmaz tejszármazékokat. És a Detki?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 09:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Én zéró toleraciás laktózos vagyok, és eszem az albert kekszet. Semmi bajom tőle, pedig egyetlen kiflitől is lettem már rosszul. A Detkit nem ismerem.
2012. júl. 22. 15:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is eszem az Albert kekszet, és nem vagyok beteg tőle. Felüdülés végre egy kis édességet enni. Detkit még én sem ettem. Ja! és én is laktózos vagyok, nem kicsit.
2012. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi anno megkérdeztük a dietetikust, hogy mi is ez a tejszármazékos dolog. Azt mondta, hogy ez laktózosokra nem igazán vonatkozik, inkább a tejfehérje-allergiásokra.
2012. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!