Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok olyan recepteket, ahol...

Tudtok olyan recepteket, ahol kevésbé érezni a hal domináns ízét?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de akárhányszor eszek halat, mindig nagyon erőteljes az íze. Jobban konzervet szoktam, pl tonhal vagy heringet, rántva tudom, nem érezni annyira, de filét nem sűrűn szoktam venni, nem mindig engedhetem meg magamnak.
2014. nov. 4. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
A citrom sokat segít. Friss citromlevet csepegtess rá, finom is, és sokat tompít az erőteljes tengeri hal ízen.
2014. nov. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Ha arra a mocsárízre gondolsz, amit kotúsnak is mondanak, akkor az ellen a legjobban úgy tudsz védekezni, ha tengeri, lehetőleg hideg vízből halászott halat veszel.


Az itthoni halak a szilvásváradi pisztrángot kivéve mind kotúsok. Ezt én sem szeretem...

2014. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Mi az, hogy drága a filé?

Szerintem arányaiban olcsóbb, mint az olajos hal, csak egyszerre többet kell érte kiadni.

Egy doboz, kb 120-150 grammos olajoshal 400-450 Ft. A felpucolt, filézett harcsa-ponty és hasonlók előhűtött állapotban 1 kg 2200-2500 Ft, vagyis 10 dkg 220-250 Ft!

A többit pedig berakom a fagyóba, és szépen lassan majd elfogy onnét.

2014. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%

Ha nem szereted a hal domináns ízét, akkor ne egyél halat.

Van aki a birka domináns ízét nem szereti, ezért nem is vesz, és nem is eszik birkát.... stb. stb. Ilyen egyszerű.

2014. nov. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!