Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » (Diszno) hússal kapcsolatos...

(Diszno) hússal kapcsolatos kerdes! Hogyan tudom szeletelt disznohusbol amit az aruhazban vasaroltunk eltavolitani a vert?

Figyelt kérdés
Parom vett husit az egyik aruhazban,beaztattam ,megmostam,es amikor sutottem lattam kibuggyant a ver....Jol at sutottem ,de akkor is eleg gusztustalan latvany ...Raadasul kismama vagyok,szeretnek jol mindent megsutni,atfozni,mert fertozes....foleg a ver!TI mît tesztek a hússal ilyenkor? Aztatason,mosason kivul mi van meg? Normalis ha ennyire veres volt a hus??? :/

2014. nov. 17. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Eddig ki főzött helyetted kismami ?Mosd ki mosógéppel, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem kapsz tőle fertőzést.
2014. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A húsban mindig van valamennyi vér, de amit látsz, hogy kijön, az nagyrészt húslé, és az teljesen normális dolog.


A húsokból nem szokás "kimosni" a vért, ha áztatod meg mosod, akkor az értékes tápanyagokat távolítod el belöle.


Nem tudom, eddig ki fözött rád, ha most elöször találkozol ilyesmivel.

2014. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyél salátát.

Lehet meglepő, de a hús állatokból vsm. amiknek vérük van...

2014. nov. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen természetes. Nem tudok kimosni belőle és nem is kell. Semmi bajotok nem lesz.


3 gyerekes anyuka

2014. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

*tudod


Bocsánat telefonrol irok

2014. nov. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bumbi02 ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy eddig kifőzött, ha neked új látványt jelent az, hogy a hús véres. Ha jól átsütötted a húst, nem lesz semmi gond.
2014. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Képzeld fiatalasszony, hogy dinszóöléskor, sőt baromfivágáskor is sokan sütnek hagymás vért, és jóétvággyal elfogyasztják ezt a finomságot.

Még nem hallottam , hogy valaki vérfertőzést kapott volna tőle...

Jobban jártok, ha előfizettek valahol melegételre :)

2014. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zolidobos ***** válasza:
Teljesen normális a dolog, de ha nagyon zavar, rövid ideig tartó HIDEG vizes áztatással kijön a vér. Lesz valamennyi ízveszteség is, de ha így jobb szájízzel eszed, megéri.
2014. nov. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!