Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek? Jó lenne? Ezt a...

Szerintetek? Jó lenne? Ezt a saját ötletemből merítettem.13/L

Figyelt kérdés

Szenvedélyem a sütés, főzés. Már elég sok mindent tudok, jól. Mindig imádták az ételeket amit főzök.

Szóval chilis babot soha nem csináltam, és ezt akarom most kipróbálni. Ezt olvastam(könnyű): Chilis babot és a kukoricát összeöntöt egy tepsibe, tetejére sok reszelt sajt. Nem tudom talán az aljára is, ezt 150 fokon. Egy kép is volt ott, jól nézett ki, VISZONT én gondoltam egy kis húst külön sütök hozzá. Akár darálthús (?). Szerintetek? Magába olyan egyszerűnek hangzik - szerintem.


2014. nov. 27. 21:04
 1/9 anonim válasza:
Egyszerű igen, jól teszed a kis húsos kiegészítést, csak kreatívan :)
2014. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajt nélkül jó lesz. Az teljesen felesleges, semmit nem fog dobni az élvezeti értékén. Egyébként darált hús a chilis babban lévő szeletelt hús mellé? Vagy csak mi csináljuk így?
2014. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1: köszi :)


#2: szerintem mások is :D

2014. nov. 27. 21:13
 4/9 anonim válasza:
Aszondja "13L", "mindig imádták, amit főzök", meghalok... és miket össze vissza nem süt. :DD Hát hallod...maradj ilyen és nem lesz soha kapcsolat problémád :)))
2014. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Reggel óta megfiatalodtál...Azt a vacak receptet amit a reggeli kérdésnél linkeltél,most pedig csak beírtad,azt felejtsd el.Az minden,csak nem chilis bab.
2014. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most mi a sz@r van??!! Nem értem!!
2014. nov. 27. 21:59
 8/9 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a linket, esküszöm azt nem én írtam!!!!!!!
2014. nov. 27. 22:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Addig beszéltek itt a tex-mex rakott tésztáról, hogy én is megkívántam. Most raktam be a sütőbe (babos-kukoricás-gombás-fűszeres cucc + tészta + sajt a tején).


A véleményemet tartom: nem hangzik rosszul a cucc, viszont ez nem chilis bab. Ha darált húst is akarsz hozzá tenni, pirítsd meg egy kis hagymán, úgy az igazi!

2014. nov. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!