Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rendeltetek Mester Kiadós...

Rendeltetek Mester Kiadós Főzzünk könnyedén receptkártyákat?

Figyelt kérdés
490-ért lehetett, aki rendelt annak megjött már? Én még nem kaptam meg, pedig kb. 1hónapja már feladtam.
2010. jan. 31. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne is mondd! Nekem tele a ...m velük. Rendeltem, aztán pár csomag után le akartam a többit mondani: először levélben, aztán e-mailben, aztán telefonon. Mondanom se kell, közben szorgalmasan küldték a következőket.


Mivel ennyiféle módon jeleztem, hogy nem kell, nyugodtan vártam. Erre felszólítottak, fizessek, mert elmaradásom van! Visszaküldtem az összes kártyát. Jött az újabb csekk, büntető kamattal megspékelve. Nem hitték el, hogy mindet visszapostáztam (noha még azt is feladtam, amit állítólag ingyen kaptam), de megmondani nem tudták, melyik hiányzik.

A vége az lett, felszólítottam őket, mindennemű zaklatással hagyjanal fel. Pár hét múlva hívtak: hogy egyik terméküket ajánlják!!!

2010. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem bnőm, mindig csak az ingyeneseket kéri, a többit lemondja, én is igy tennék, remélem nem lesz gubanc belőle :S
2010. jan. 31. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem rendeltem meg. Apukám sokáig járatta tőlük a Kertészkedős kártyákat, én pedig a lakásdekorosat, de ez utóbbit is lemondtam. Akkor még csak 990.- volt, de azért az 1390.- kicsit sok.


Ennyiért már képes szakácskönyvet is veszek. Ha csak az ajándékért rendeled meg, lehet úgy is, de nem biztos, hogy az a táskaszett ér annyit.

2010. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
490 nem sok értük sztem.
2010. febr. 1. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!