Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van pogácsa recept tojással...

Van pogácsa recept tojással és tojás nélkül, olajjal és margarinnal. Mi a különbség?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 13:53
 1/3 anonim válasza:
Tojással ízesebb a tészta,mint tojás nélkül,margarinnal egészségesebb és sztem ízletesebb is.;) olajból csak nagyon keveset használj (ezt csak onnan tom,hogy 15 éves létemre jobban szereti a család az én pogimat,mint a nagyiét,aki agyonolajozza :D)
2010. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15 éves vagy és pogit sütsz? Ügyi vagy!! Én 26 vagyok, de legutóbb is kemény lett az alja. Annyi receptet olvastam már, mindegyik más és más. Nem tudom mi lehet a titka a jó poginak, ahány ház, annyi szokás.
2010. febr. 1. 14:14
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a legtobb a suton mulik... Ugyanugy keszitem mindig a tesztat, es anya sutojeben kemenyebbre sul, mint az enyemben.
2010. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!