Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok olcsó és egyben...

Tudnátok olcsó és egyben könnyű, finom karácsonyi recepteket írni?

Figyelt kérdés
Az első olyan igazán együtt töltött karácsonyunk lesz a férjemmel és a 8 nap múlva 4 hónapos fiammal,amikor nekem kell főznöm és nem vendégségbe megyünk.Fogalmam sincs hogy mit főzzek,süssek?!A halászlé már biztos.Viszont mi legyen a fő menü?És a desszert?István a férjem és a fiam is,őket egy tortával is meg szeretném lepni,de soha nem csináltam még tortát.Kérlek benneteket,hogy írjatok olcsó,de laktató főételeket,könnyű süti recepteket,Jöhetnek saláta receptek is és valami könnyű torta receptet is írjatok.A férjem imádja a csokit,így nem kérdéses,hogy torta csoki ízű legyen...no de valami könnyűt please :)

2014. dec. 19. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk tavaly:

- boros csirke comb, mellette párolt almával, diómártással (köretként szerencsediós krumplipüré)

- sütinek meg őzgerinces


Idén még nem tudjuk. :D


- szerintem csinálj legegyszerűbb kevert sütit, jó sok kakaóval.

2014. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) jól hangzik.A diómártást hogy készíted.A férjem rajong a dióért!
2014. dec. 19. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!