Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételt csinálják karácso...

Milyen ételt csinálják karácsonyra, ha a férjem semmi jellemző magyaros ételt nem eszik meg?

Figyelt kérdés
Sajnos nem szereti a kacsát, libát, halat. Az ő családjában nem is volt jellemző a nagy sütés-főzés. Hétköznapokon sokszor van pörkölt, székelykáposzta, így az nem olyan ünnepi menü. Nem tudom milyen étellel lehetne feldobni az ünnepi hangulatot.
2014. dec. 24. 15:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%

Egyszerű, de nagyszerű egy finom húsleves + borsóval + csiga-tésztával, utána egy jófajta hurka-kolbász-pecsenye + párolt (hordós vagy lila) káposzta. Persze ezekhez már ekkorra bevásárolunk.


Most már inkább azt kellene tudni, mi van a hűtődben, és azokból is biztosan ki lehet találni valami ünnepi vacsit.

2014. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hurkát sem eszi meg férjem, a kolbászt én nem szeretem, hétköznap sokszor van húsleves, de nem nagy levesevő a párom és inkább én eszem a gyerekkel.
2014. dec. 24. 15:30
 3/26 anonim ***** válasza:
61%
Ha a magyaros nem jó, akkor menjetek el egy kínai étterembe.
2014. dec. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Menjél te kínaiba, én tudok főzni, nem vagyok étteremre szorulva.
2014. dec. 24. 15:44
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Igaza van az egyesnek, már kb. minden zárva. Kezdjük azzal: milyen alapanyagok vannak otthon?
2014. dec. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Én csak most keltem fel, mivel más időzónában vagyok. Valószínű ezért nem eszi meg a férjem se a magyar cuccokat, mivel nem magyar.
2014. dec. 24. 15:46
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

:D


Akkor főzz kínait, de alapanyagokat már nem lehet beszerezni. Amúgy mióta vagytok együtt? 2 hete? Már illene ismerned a férjed ízlését. Meg mi az, hogy semmit nem szeret? Egyetek lekváros kenyeret, vagy fényt. ;)

2014. dec. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy, de tanácsot nem sokat tudsz adni, így maradj inkább a fény birodalmában.
2014. dec. 24. 15:51
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

1-es vagyok!

Nemcsak én, de az 5-ös is azt kérdezte, hogy sorold fel légy szives, mi van otthon a hűtődben, akkor könnyebben tudunk konkrét választ, recepttel együtt adni.


Amíg nem tudjuk, hogy milyen hús, stb. stb. vagy zöldség, egyebek vannak otthon, addig csak max. annyit tudunk tenni, ami eddig is ment... szaporítjuk a szót, de azzal nem jutsz előrébb.

2014. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%

Ja! És légyszi megírni azt is, hogy férjed milyen nemzetiségű, hol-melyik országban éltek, akkor talán még az ő ízlésének megfelelő kaját is tudunk mondani.


Egyébként anyósodat is megkérdezheted, mit szeret a fia????

2014. dec. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!