Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Anya pizza sütése mennyiből...

Anya pizza sütése mennyiből jön ki?

Figyelt kérdés
Mert pizzát akar sütni!

2014. dec. 28. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Mennyit? mekkorát? De mindenképpen kevesebbre, mintha megrendelnéd.

Alaprecept nálam: fél kg liszt (Nagyi titka 90 Ft), 1 szárított élesztő (Aldi, talán 30 Ft), pici cukor, pici só, 3 ek olíva olaj (nem számolom, van egy literes itthon) kb 2 dl víz. Szoktam rá 1 paradicsom konzervből mártást főzni (kb 350 Ft), aztán rá ami itthon van: pár fej párolt gomba, házikolbász, pár szelet bacon, mozzarella sajt, friss paradicsom, reszelt sajt a tetejére. Kb 70 dkg lisztből szoktam csinálni, 2 nagy gáztepsinyi lesz belőle.

Sütés: ha panelban laksz és átalány gázt fizetsz, akkor felesleges számolni, villanysütőt nem tudom, kb 12 percet sül 220 fok körül.

2014. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

[link]


Ez a mennyiség kb. 30 cm-es átmérőjű pizza elkészítéséhez elegendő. Serpenyőben készíthető, a sütőt nem kell bekapcs.

2014. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Intersparos 399,- forintos passata rustica nevu szoszt vegyel mert az legalabb igazi. Olajon 4-5fokhagyma..raszorod az oreganot es a bazsalikomot majd raontod a szoszt mind az 500ml-t majd hagyon mig elkezd rotyogni amikor mar nem olyan hig mint az elejen elkeszult. Kostolgasd sozd! Kozben aprits bele foghagymat igetem nagyon finom lesz !!!! Olasz vagyok ezert tudom.
2015. febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!