Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Adnátok tanácsot egy (még)...

Adnátok tanácsot egy (még) kezdő lánynak? Az amerikai palacsintával kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Ilyen téren még kezdő vagyok...legalábbis egyedül még nem fogtam neki ilyen dolognak,mindig anyummal sütöttünk-főztünk együtt.


Közeleg a barátom szülinapja,és arra gondoltam,hogy készítek neki amerikai palacsintát.Mivel nagyon rég vágyik rá,hogy megkóstolja már milyen, tortát meg nehezen tudnék egyedül.

Szóval arra gondoltam ilyen palacsintát csinálok, torta alakúra.

Úgy gondoltam,hogy több palacsintát egymásra rakok,és középen minden rendet megkenek valamivel.

De mi legyen az a valami? Gondoltam arra,hogy minden palacsintára kenek nutellát és pár darab meggyet.A tetejét is kirakom meggy darabkákkal+csokiöntettel.

Szerintetek ez így okés?Nutella+meggy?

Esetleg ugyanez menne barackkal is?

Ti hogyan csinálnátok? :)

17L Megköszönném,ha segítenétek.


2015. jan. 15. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól hangzik! Az amerikai palacsinta (meg úgy általában a palacsinta) kvázi mindennel jó. Azt gondold át, hogy nutellával kissé nehéz, dugító kaja lesz :) Te tudod, a barátod mennyire édesszájú. Csinálhatod fordítva is, ha könnyítenél rajta, tehát közé gyümölcs, vagy dzsem, és a tetejére egy kis nutella, vagy csokiöntet. :)


Egyébként kedves ötlet, és hajrá! :)

2015. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz minden sorba mást is, pl, vanília puding, nutella, dió, lekvár.
2015. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Szvsz az amerikai palacsinta csak melegen jó.
2015. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És ki mondta, hogy nem lesz meleg? :)
2015. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Hát az ilyen nutellás dolgokat szereti, pl sima palacsintát nuellával+ banánnal eszi.

De lehet,hogy sok lenne ha minden sorba nutellát tennék...Akkor úgy jobb lenne,ha a sorok közé meggyszószt tennék, nem csak a tetejére?

Vanilíával vagy más ízzel nem lenne sok a meggy és csoki mellett?

2015. jan. 15. 15:36
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az pl jó lenne, hogy egy sorba nutella, egybe meggy. Így nem is annyira dugító. Ne használj szerintem túl sok ízt, mert az már nagy kavarodás lenne, tedd le a voksod kettő mellett, a többit meg legközelebb kipróbálod. :)


Első voltam.

2015. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én is így gondoltam, köszi szépen !
2015. jan. 15. 15:39
 8/13 anonim ***** válasza:

Jó elképzelés, a nutella és a savanykás meggy jó páros, nem lesz nagyon tömény.

Sok sikert !

2015. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az otlet szuper de vigyazz mert sok lesz ez igy! Nagyon tomeny ez a 'mindentegyszerre' megoldas, ne ezen bukjon el az unneples. Ha nutellat es meggyet gondolsz, akkor a csokiontetet hagyd el, mert uti a nutellat. Illetve sima, vekony palacsintat suss, mert nagyon fullaszto lesz. A vekony palik koze mehet boven nutella es gyumolcs. Isteni lesz!

Ha amerikai palacsintat gondolsz, az alapbol laktato. Melle eleg boven csak a gyumolcs, es csokiontet racsorgatva, vagy juharszirup.

De vigyazz: a kevesebb tobb!:)

2015. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

Sárgabaracklekvár,kis tejjel kikevert darált dió,kevés lagyos tejjel kakaókrém.

A Nutellát ellenőrizd le,hogy mi van benne.

Inkább csinálj házi nutellát,megéri,hogy ne szemetet egyél.

2015. febr. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!