Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi az a tatárbifsztek? Tényleg...

Mi az a tatárbifsztek? Tényleg teljesen nyers marhahús?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 12:49
 1/8 anonim válasza:
100%
Igen, teljesen nyers, többször le van darálva nagyon apróra. Kell még bele nyers tojás, só, bors, pirospaprika, hagyma(apróra vágva), s pirítóssal tálalják. Nekem nagyon bejön.
2010. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, nyers. Bár igazából nem darálni kéne, hanem apróra vágni, de az macera. :)
2010. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
31%
el is hányom magam.
2010. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

"Nekem nagyon bejön."


Pláne szalmonellával. Már az ősembernek is volt annyi esze hogy megsütötte a húst.

2010. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzá szólónak-kiegészítésként.Nem nyers tojás kell hozzá,csak a sárgája.Kihagytad a vajat.Szóval kell hozzá:fejenként 20 dkg érlelt bélszín,apróra vágott vöröshagyma,pici fokhagyma(nagyon apróra vágva),kevés mustár,Worchester,nagyon kevés ketchup,só,bors,piros paprika,és sok-sok pirítós.Ezt összekeverni,-nem úgy mint Mr.Bean!Lehet fogyasztani,nagyon sokan szeretik.A többi hozzá szólónak:Ettetek már szalámit?Vagy gyulai kolbászt?Esetleg csabait?Ugye milyen finomak?Pedig NYERSEK!!!!!
2010. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

imádom a tatárbifszteket! Óvatosnak kell lenni vele,hiszen nyers hús...én a készítés napján,és másnap még eszem belőle,aztán kidobom...

Ha nem túl jó állapotban eszed,lehet tőle bajod is akár...

2010. febr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon undorodom a nyers hústól, elkészíteni is csak kesztyűben tudom. :D De a tatárbifsztek nagyon finom ám, pedig én elég kényes vagyok. Nem kell tőle undorodni. Kóstold meg, de ne úgy gondolj rá közben, hogy húú te most nyers húst eszel, hanem, hogy egy finom ételt.
2013. júl. 17. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!