Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mért finom ennyire a sajt?! XD

Denk Rebeka kérdése:

Mért finom ennyire a sajt?! XD

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valahol olvastam, de már nem emlékszem pontosan hogy volt. A sajtok tartalmaznak valamilyen enzimet talán amit nagyon bír az agyunk. Valami ilyesmi volt.


Az én kedvencem a brie sajt, vagy a maasdamer.

2015. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

nyamm, holland sajt...

most be is pakolom a számba az összeset :DDD

2015. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is imádom a sajt!!!

Mostanában a mozzarellára kattantam rá, minden nap veszek egy zacskóval, és behabzsolom a levével együtt! <3

2015. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert a sajt is afrodiziákum. A hormonok fehérjékből, illetve a fehérjék egy részéből, az aminosavakból épülnek fel. Bizonyos érzéseket is a hormonok váltanak ki, mint pl a szexuális vágy, vagy a boldogség. A hormonok működése ezért olyan élelmiszerrel fokozható, ami bőségesen tartalmaz fehérjét. Ilyen étel többek között a sajt is.
2015. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tej (és így a sajt is) kazomorfint tartalmaz, aminek kémiai szerkezete nagyon hasonlít a morfiumra. Ez pedig egy köztudottan függőséget kiváltó szer.


A biológiai lényege ennek az, hogy a kisboci "függővé válik" és mindig visszatér az anyjához, hogy ihasson annak a tejéből. Egészen addig, amíg elég nagyra nem nő. Egy idő után ugyanis az anya tejében csökkenni kezd a kazomorfin mennyisége és a boci elkezd a tej helyett füvet enni. Ez így működik a természetben.


A tejiparban viszont nem, emiatt az emberek képesek akár egy életen át is függővé válni egy másik állat tejétől, nem kis kárt okozva ezzel az egészségükben. Egy olyan ital, ami kizárólag azért jött létre, hogy egy újszülött kisbociból fél év leforgása alatt 200 kilós tenyészállatot csináljon, nem igazán tolerálható az emberi szervezetnek.


A sajt ízét lehet még javítani füstöléssel, aromákkal, fűszerekkel (ha a megrohadt tej zamata valakinek véletlenül nem lenne önmagában elég ínycsiklandó), a végeredményt pedig el lehet adni színes csomagolásban, hogy a szemünk is megkívánja. Kár, hogy ettől még a szervezetre gyakorolt biológiai hatása ugyanaz marad.

2015. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!