Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az angolok tényleg ennyire...

Az angolok tényleg ennyire nem főznek? A Jamie és River Cottage műsorok szerint igen, de ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon sok félkész kaját esznek vagy gyors éttermekből rendelnek.
2010. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja,én is láttam, nekem is feltűnt! Elég rossz lehet nekik!
2010. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én is el voltam képedve ahogy ezt láttam. pedig olyan jó érzés, amikor valami finomat a család elé teszek és jóízűen megeszik. és nem feltétlen kell valami bonyolult ételre gondolni.
2010. febr. 7. 22:21
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, mi az, amikre hivatkozol, még sose hallottam róla. Minden esetre, gyanítom, hogy így lehet. Amerikában él a világ legtöbb kövér embere. Ez egy ördögi kör: Lusták meg sokat dolgoznak, ezért zabálják a készkaját, ami nagyon ártalmas, mert tele van transzzsírral, sóval, cukorral meg vegyszerekkel. Ettől elhíznak és mindenféle egészségügyi problémájuk lesz folyamatosan. Erre meg szedik a gyógyszert, a táplálékkiegészítőket, mindenféle segédeszközöket vesznek igénybe, hogy lefogyhassanak. A lényeg, hogy fogyassz, fogyassz, fogyassz!
2010. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
előzőnek: Spektrumon mennek ezek a műsorok főleg, bátorítják az angolokat a főzésre benne.
2010. febr. 7. 22:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: a kérdés Angliára vonatkozott, nem Amerikára. A kettő nem ugyanaz:))
2010. febr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az angolok gasztronómiai kultúrája itt Franciaországban például közröhej tárgya.
2010. febr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az angolok meg a vajas kenyeret es a fott tojast is a futarral hozatjak! Nem vicc, komolyan. Na jo, kb. mondtam, hogy tenyleg ertsd, igaz a musor amit nezel! En ugyan meg nem lattam azt a musort, csak itt Angliaban latom, hogy miket esznek, es hogy a boltok polcai tele vannak a felkesz, kesz, mikrozhato etelekkel! Iszonyat koverek, tomik a chipset a colat, meg sult krumplit esznek. A kisbabak a MCDonalds-ben ebedeznek, meg hasonlo. Szornyu, meg latni is!
2010. febr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tényleg nem főznek és nem is tudnak. Csak a műkaják, készételek a mélyhűtőpultból. Ha valaki végre főz valamit, az többnyire úgy néz ki, hogy sütőlapon széttereget 1-1 zacskó mirelit brokkolit, kukoricát, önt alá olajat és vizet, megsózza, bedugja a sütőbe. Ha kész, tányérra szedi, mellé kanalaz paradicsomos babkonzervet(!) és bő olajba sült bármilyen mirelit, panírozott húskészítményt (pl.nuggets, halszelet, stb). A gondolatától is a hideg ráz! Ők pedig egy életen át eszik ezeket a zagyvaságokat...
2010. febr. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

bocs, hirtelen találtam egy helyesírási hibát: olajbaN sült. Remélem, nincs több :=)

Utolsó voltam

2010. febr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!