Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen finomnak mondható...

Milyen finomnak mondható ételt készítenétek zellerből? Többi lejjebb.

Figyelt kérdés
Fogyókúrás fogásra gondoltam,de eddig nem találtam olyan receptet,ami ízlene is és a hozzávalók se hízlalnak.
2010. febr. 9. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Krémleves. Felteszed főni, só bors vegeta, fél szerecsendió lereszelve, ha megfőtt összeturmixolod egy tömlős sajttal, egyet rottyantasz rajta és kész is.
2010. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Wow....,tök egyszerű és finomnak tűnik. De a tömlősnek csak a felét teszem bele.
2010. febr. 9. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! fogyókúrában én is szoktam zellert beiktatni, mert párolt csirkemell mellé nagyon finom. kb 1 cm-es szeletekre vágom, delikátos pici vízben párolom, plusz 1 szem édesítőszer.ha megpuhult leveszem a fedőt és hagyom

megpírulni. kicsit karamellázódik és nagyon finom ízű.

frissen őrölt durva borsot is szórok rá, néha fokhagymakrémet is használok.

2010. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

waldorf féle saláta, de lightosan :)

zellert felvágod kis darabokra ha angol zellered van(az a hosszú)kb 4 mm-es szeletekre vágd fel, ha sima (az a gumó) akkor gyufányi méretre, ehhez megpucolsz 2-3 almát és azt is hasonló méretűre vágod

az öntet: vagy simán kikeversz joghurtot sóval és borssal, vagy még tehetsz bele light majonézt is (és tényleg nagyon-nagyon finom az alma majonézzel)

és nekem az egész meg szokott lenni 300 kcal-ból :)

2010. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
zellerkrém leves. pici olajon hagymát párolsz, bele a kockázott zeller és egy kockázott krumpli. Ha kezd párolódni, vízzel felönteni, zellerszár, só, bors bele. A vége felé habarni tejszínnel vagy tejföllel+szerecsendiót reszelni bele.
2010. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!