Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit szóltok ehhez? én találtam...

Mit szóltok ehhez? én találtam ki Isteni! (chilis gombapörkölt)

Figyelt kérdés
az egésznek az alapja ugyanaz mint a sima gombapörköltnek olajon hagyma piritása pirospaprika gomba víz annyi külömbséggel,hogy ugyanannyi gombára 2x annyi kell mindenbõl bele mintha 2adagot akarna fözni az ember pirospaprikához chili is megy és az egésznek az a lényege,hogy ehhez még kb adom a meglévõ víznek az 1/4-ét majd tovább fözöm az egészet addig ameddig a gombába kicsit összenem megy mert kimegy belõle a víz ezután igaz ,hogy az egész adagnak a normál végeredménynek a fele lessz meg de nagyon finom intenzív íze lessz bagettre isteni szinte kenni lehet a gombapörköltöt meg persze csípõs is..:) mit gondoltok errõl kipróbáljátok otthon?
2015. febr. 7. 15:43
 1/5 anonim válasza:
kepet
2015. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem annak mi értelme, hogy több vízzel főzöd, nem ettől lesz az íze intenzívebb.


A chilis gombapörköltet meg még véletlen sem találtad fel, szerintem emberek százezrei készítették már el előtted. Többek között én is saját itthoni készítésű habanero-olajon szoktam megpirítani a hagymát és a gombát, és frissen őrölt chilipaprikát is teszünk bele, mert szeretjük a csípőset nagyon.

2015. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Nem szeretem a csípős gombapörköltöt. De ez inkább egy szendvicskrém lett így?

De minek a gombapörköltbe víz? Pont elég víz van a gombában is.

2015. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mert normál mennyiségü víz az elpárolog mielõtt még kész lenne.
2015. febr. 7. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Ezeket kihagytad: ... ,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ...... ..... ......
2015. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!