Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy alap, de finom hamburgerhú...

Egy alap, de finom hamburgerhús receptet keresek. Tudsz egy jót?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 20:35
 1/6 A kérdező kommentje:
És meg is osztanád? :)
2015. márc. 5. 20:35
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__elelmiszerek__6..


Pár kérdéssel előtted. Az első válaszoló linkje.

2015. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Marhahús ízlés szerint sóval és borssal ízesítem. Ezen kívül egy kevés jéghideg szódavízet teszek bele, de ez akár el is hagyható.


Nagyobb és laposabb húspogácsákat formázok belőle, mint amihez szükség van a buci/zsömlébe, mert ahogy sül lesz kisebb és magasabb.

2015. márc. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
elég egyszerű a receptje: darált marha, só, bors, lapított pogácsákat csinálsz belőlük és olajon mindkét oldalát megsütöd.
2015. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik vagyok, én még olajat sem szoktam alátenni, ha jó minőségű teflon serpenyőben, tárcsán vagy ha grillen sütöm. Annyi kisül belőle, amennyi szükséges.


Nem kell túlbonyolítani. Tojás, morzsa fűszerek (só és bors kivételével) teljesen felesleges.

2015. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, legközelebb megpróbálom én is hanyagolni az olajat.
2015. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!