Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkemell így eláll másnapra?

Csirkemell így eláll másnapra?

Figyelt kérdés
Sózva borsozva eláll másnapig? tejfölös mustaros csirket csinalok tepsiben és holnap még van ezer dolgom...vajon eláll? gondolom ha az egész szószos dolgot tepsivel együtt azt ugy kizárt egybe a hűtőben tárolni mivel tojás is kell bele... de így vajon lesz e baja?

2015. márc. 19. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Műanyagba és fóliába tekerd be ha kihűl , vagy így félkészen csomagold és tedd ki a hűvösre . Az állati fehérjékkel nem érdemes várni , hamar bomlanak és fertőzés lehet a vége .
2015. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mikori, ha ma vagy tegnap vetted frissen, akkor simán eláll a hűtőben akár tovább is. Ha felolvasztott hús, akkor necces.
2015. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baja, fűszerezd be és tedd be a hűtőbe. Sokkal finomabb lesz és puhább. Én ha grillezek mindig 1-2 napig szoktam pácolni így a húst, soha semmi baja nem lett. Volt, hogy több napig is állta fűszerben a grillezésre váró hús, mert elromlott az idő. Mikor megcsináltuk akkor nagyon finom volt.

Nem beszélve arról, hogy a boltokban sem mindig az aznapi vágásból tartanak a hűtőben, hanem min 1-2 nap mire megveszi az ember.

2015. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz másnapig befűszerezve a hűtőben.

Én is szoktam mustáros -hagymás pácban direkte eltenni egy éjszakára.

De akár készre is csinálhatod a tejfölös mustáros-tojásos páccal is, egy nap alatt kutya baja sem lesz.

Nem kell túlaggódni a dolgokat, a közel 200 fokon sütés pedig minden gondot megold. Persze csak egy napról beszélek a kérdés kapcsán.

2015. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!