Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Könnyű joghurttortát hogyan...

Könnyű joghurttortát hogyan készíthetek?

Figyelt kérdés
Kedves Mindenki, segítségeteket szeretném kérni joghurttorta készítésével kapcsolatban, én konkrétan olyan krémet szeretnék készíteni, ami habos, tehát NEM erre a joghurttortára gondolok: [link] , ezt ismerem, néha én is csináltam ilyet, de most valami olyanra gondoltam, ami sokkal könnyebb, tortalapra kenhető, és nem ennyire "merev", inkább tejszínhabos! Tudnátok segíteni? Nagyon köszönöm előre is, ha valaki megosztja velem a tapasztalatait!
2015. ápr. 8. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! :) gyakran szoktam joghurttortát készíteni (rendes piskótás tejszinhabos krémeset)Én úgy csinálom hogy sütök egy sima fehér piskótát és a következő krémmel töltöm be: 1 nagy poharas pl barackos joghurtot összekeverek fél liter felvert hulalával (ha nem hulalát használsz akkor kell bele zselatin is amit ne vízben hanem a konzerv barack levében csinálj meg) ennyi a krém ha nem elég édes lehet cukrot tenni még bele ízlés szerint. Én ezt a krémet kenem a piskótára és konzerv barackot kockázok rá majd megint a piskóta és így tovább :) egyszerű és nagyszerű süti :) ha bármi kérdésed van szívesen segítek :)
2015. ápr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

persze bármilyen gyümivel elkészítheted vagy akár simán natúr joghurtal is

2015. ápr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia, nagyon köszönöm, megcsináltam, pont ilyenre gondoltam!!! :) Finom lett!
2015. ápr. 10. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!