Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rántott húst és fasírtot le...

Rántott húst és fasírtot le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
Pontosabban: ha lefagyasztom, majd 2-3 hét múlva kiengedem, ehető lesz?
2010. febr. 23. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, semmi bajuk nem lesz
2010. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de sokkal jobb, ha nyersen fagyasztod és frissen sütöd ki.
2010. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Szerintem is jobb lenne nyersen, de anyámat nem lehet róla lebeszélni, hogy kész kaját hozzon nekünk. El nem fogy, kidobni pedig nem akarom, ezért kellene készen lefagyasztani.
2010. febr. 23. 14:58
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Lefagyaszthatod, bár szerintem felengedve kis is dobhatod, mert ehetetlen lesz.
2010. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Nyugodtan lefagyaszthatod, a fasírt teljesen jó lesz! A rántott hús annyira nem finom, nem marad ropogós a panírja. Ismerősömék a lefagyasztott rántott húst újra kisütik forró olajban, de csak rövid ideig, állítólag frissebb lesz tőle, én még nem próbáltam.
2010. febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Egész nyugodtan, nem lehet megkülönböztetni a frisstől. Úgy csináld, hogy ha kivetted, és kienged, tedd egy jénaiba és sütőben SÜTŐBEN ne mikróban, forrósítsd át. Újra ropog majd a panír.
2010. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Semmi bajuk nem lesz,egyetértek az előttem szólókkal.Hozzá még annyit:papírszalvétát,vagy kéztörlőt tegyél alá a kiolvasztásnál, kicsit felszívja a nedvességet,aztán mártsd bele az olajba,csöpögtesd le, és forró! sütőben forrósítsd át.
2010. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm szépen! :)
2010. febr. 23. 17:01
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
A rántott hús is fagyasztható,előttem írták,hogyan használd kiolvasztás után.Még annyit,hogy fagyasztáskor a szeleteket egyenként csomagold folpackba,igy a bundája nem sérül meg.A fasirtot elég csak kiolvasztani,azt a mikróban is kimelegítheted.
2010. febr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!